Kierowca - Operator Dźwigu HDS C+E

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma I&M Centrum zatrudni osobę na stanowisko kierowcy z HDS.
Opis stanowiska:
  • prowadzenie pojazdu ciężarowego,
  • operowanie HDS,
Wymagania:
·        doświadczenie minimum 1 rok w prowadzeniu pojazdu ciężarowego
·        prawo jazdy kategorii C + E

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • baza firmy w Kębłowie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.