Kierowca sprzętu specjalistycznego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Gdańskie Wodociągi S.A. jesteśmy spółką która realizuje usługę zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Gdańska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie pojazdów specjalistycznych (w tym samochodów asenizacyjnych do czyszczenia sieci kanalizacyjnej)
  • Obsługa zamontowanego sprzętu na samochodach specjalistycznych

Nasze wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C lub C+E
  • Aktualną kartę kierowcy oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz niektóre weekendy według planowanego grafiku
Mile widziane:
  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek klasy III
  • Uprawnienia na HDS'y
  • Uprawnienia do obsługi dźwigu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Przyjazny onboarding i wsparcie zespołu
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, świadczenie świąteczne
  • Dofinansowanie biletu miesięcznego na dojazd do pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje - inwestujemy w Twój rozwój
  • Opieka medyczna w Grupie Luxmed dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony za symboliczną złotówkę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres  [ukryte]

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Gdańskie Wodociągi S.A. 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 46, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i Polityka Prywatności są dostępne na stronie https://www.gdanskiewodociagi.pl/Praca/Ogłoszeniaopracy.aspx.

Aktualizacja: 27.03.2024