Kierowca taxi

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kierowców taksówek. Oprócz nowego samochodu oraz wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy zapewniamy świetną atmosferę!

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B
• minimum 3 lata praktyki jako kierowca
• zaświadczenie o niekaralności, badania lekarskie i psychologiczne

Obowiązki:
• przewóz osób taksówką osobową zgodnie z obowiązującymi standardami
• praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
• nowy samochód z niezbędnym wyposażeniem
• bezpłatne szkolenie wprowadzające do pracy oraz pomoc na każdym etapie pracy
• zarobki zależne od zaangażowania
• ciekawą pracę pełną wyzwań

Cv proszę kierować na wskazany adres mailowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62052681
  • Data wyróżnienia: 30 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 17 listopada 2018
  • Aktualizacja: 23 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 2 647
  • Wyświetleń na liście: 91 794