Kierownik Budowy

Deweloper: WILLBUD

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 22 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Praca na stanowisku Kierownika Budowy na osiedlu 23 budynków jednorodzinnych dwu lokalowych (46 mieszkań) wraz z PZT (drogi, sieci, zagospodarowanie terenu) – osiedle zlokalizowane jest w Gdyni Wiczlino
- Pełna odpowiedzialność za całą budowę: zarządzanie podwykonawcami, dostawcami, osobami współpracującymi, sprzętem budowlanym, prowadzenie harmonogramów, utrzymywanie terminowości, prowadzenie wykonawstwa zgodnie ze sztuką budowlaną
- Raportowanie postępów budowy
- Prowadzenie dokumentacji budowy
- Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów budowy
- Kontrolowanie, nadzorowanie, sprawdzanie Podwykonawców
- Kierowanie zamówień materiałów budowlanych do Działu Technicznego
- Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów

NASZE WYMAGANIA:

- Chęć do pracy – tak niewiele
- Znajomość rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania w stopniu bardzo dobrym, a jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć, poradzisz się Przełożonego albo Kolegów starszych stażem
- Umiejętności negocjacyjne – takie, aby nie dać sobie wejść na głowę :-)
- Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku KB w zakresie budownictwa kubaturowego
- Samodzielność przy pilotowaniu spraw związanych z powierzoną budową
- Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

- Stałą pracę w przedsiębiorstwie realizującym projekty deweloperskie od A do Z czyli od momentu zakupu gruntu, poprzez projektowanie, wykonawstwo, sprzedaż, odbiory lokali przez Klientów – pełna ścieżka
- Uczestnictwo w projektach, przy których Twoja wiedza techniczna, organizacyjna oraz biznesowa w zakresie wykonawstwa (budownictwo i organizacja budowy) znacząco się poszerzy
- Stałą współpracę ze osobami z dużym stażem – możliwość poradzenia się osób z branży wykonawczej z długim stażem pracy (10-30 lat), a jednocześnie możliwość konsultacji z naszym wewnętrznym działem projektowym
- Stałą współpracę z Przełożonym
- Lekcje życia na dużej budowie
- Nowoczesny laptop, telefon komórkowy – nielimitowany
- Godziwe warunki finansowe

Informacje o firmie
Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64280163
  • Data wyróżnienia: 13 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 19 maja 2021
  • Aktualizacja: 13 lipca 2021
  • Wyświetleń: 1 535
  • Wyświetleń na liście: 37 839