Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz BHP
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów CAD
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Kierowanie budową zgodnie z planem oraz prawem budowlanym
  • Nadzór nad jakością wykonania prac budowlanych
  • Koordynowanie pracy podległych zespołów oraz podwykonawców
  • Kontrola terminowości i budżetu projektów
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy na budowie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z inwestorem, biurami projektowymi i organami nadzoru budowlanego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aktualizacja: 13.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl