Kierownik Gastronomii/ F&B Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 20 dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Operacyjny Działu Gastronomii

Kierownik Operacyjny Działu Gastronomii będzie odpowiedzialny za wszystkie działania związane z działem F&B, w tym za usługi gastronomiczne, restauracje, bar i usługi room service.

Na tym stanowisku będziesz realizować zadania:
  • Zarządzanie procesem działań operacyjnych Hotelu w restauracjach i barach,
  • Kierowanie codziennymi czynnościami Hotelu dotyczącymi outletów
  • Promowanie usług marki i zapewnienie doskonałej jakości obsługi klienta
  • Reagowanie na oczekiwania i zapytania gości
  • Zarządzanie budżetem F&B
  • Realizacja celów finansowych
  • Analiza informacji i ocena wyników pracy działu F&B
Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale gastronomii na stanowisku kierowniczym
  • Silne umiejętności przywódcze - wyznaczanie celów, realizacja pracy, koncentracja na wynikach
  • Samodzielność i operatywność w działaniu, inicjatywa
  • Niezawodność, elastyczność, zdolność adaptacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne - zdolność do ustalania priorytetów i organizowania pracy w ramach wielu działań
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów: POS i Material Control
Co otrzymasz w ramach oferty pracy u nas?
  • Możliwość rozwoju w największej sieci hoteli 5 * - Marriott International
  • Stabilne warunki- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Explore Rates - preferencyjne stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci Marriott na całym świecie (6.000 hoteli w ramach 30 marek)
Co robimy oprócz pracy?
  • GRAMY W PIŁKĘ NOŻNĄ – możesz dołączyć do naszej drużyny
  • BIEGAMY – dla siebie i innych, którzy potrzebują naszej pomocy
  • JEŹDZIMY ROWERAMI - bierzemy udział w rywalizacjach rowerowych
Jeżeli chcesz pokazać nam swoje pasje- jesteśmy otwarci!
  • ŚWIĘTUJEMY WSPÓLNIE ROZPOCZĘCIE SEZONU LETNIEGO na plaży
  • ORGANIZUJEMY spotkania integracyjne, bal karnawałowy i różne inne, liczne drobne upominki i słodkości dla pracowników J
  • Wspieramy akcje charytatywne
  • Regularnie wyróżniamy jednego z nas tytułem Pracownika Miesiąca
  • Oferujemy naszym pracownikom możliwość skorzystania ze zniżek: w hotelowej pralni, cukierni i innych hotelach na całym świecie
  • Każdego dnia możesz skorzystać z ciepłego posiłku w trakcie pracy
  • A oprócz tego oferujemy wam to, co wszyscy inni pracodawcy : kartę Multisport, kurs językowy online (eTutor) i opiekę medyczną w placówkach LUXMED

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62942395
  • Data wyróżnienia: 25 października 2019
  • Data wprowadzenia: 10 października 2019
  • Aktualizacja: 15 października 2019
  • Wyświetleń: 1 114
  • Wyświetleń na liście: 49 043