Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Robót

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista

PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest firmą budowlaną realizującą inwestycje jako generalny wykonawca. Posiadamy bogate doświadczenie w branży budowlanej zdobyte podczas wielu realizacji obiektów magazynowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych, usługowych oraz licznych prac remontowych.
W związku ze stałym rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą realizacji, PBC Sp. z o.o. poszukuje do zespołu osób na stanowisko Kierownika Robót.

Twój zakres obowiązków
· bieżąca współpraca z kierownikiem budowy oraz kierownikiem projektu w zakresie prowadzonej inwestycji;
· nadzór nad realizacją robót budowlanych;
· prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego, dokumentacją techniczną oraz warunkami umowy;
· tworzenie harmonogramów;
· kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem;
· optymalizacje procesów budowlanych;
· czynny udział w naradach z inwestorem oraz podwykonawcami;
· efektywne zarządzanie zespołem pracowników;
· nadzór oraz koordynacja prac firm podwykonawczych;
· kompletowanie dokumentacji powykonawczej oraz rozliczeniowej;
· sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert od firm podwykonawczych;
· przygotowywanie wniosków materiałowych;
· raportowanie przebiegu inwestycji.

Nasze wymagania:
· uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
· praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów BHP;
· doświadczenie w zarządzaniu zespołem na budowie;
· dobra znajomość pakietów AutoCad oraz MS Office;
· prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:
· praca u generalnego wykonawcy robót budowlanych;
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
· opłacenie składki członkowskiej do Izby Inżynierów Budownictwa;
· atrakcyjne wynagrodzenie;
· niezbędne narzędzia do pracy;
· dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego z pakietem medycznym oraz karty Multisport;
· spotkania integracyjne;
· możliwość rozwoju;
· praca z zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu;
· udział w interesujących projektach;
· miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy: [ukryte] tytułem "Kierownik robót".

Informacje o firmie
PBC Sp. z o.o. jako filar Grupy PBC jest prężnie rozwijającą się firmą z sektora branży budowlanej. Realizujemy i nadzorujemy projekty budowlane o szerokim spektrum działania.

Marka PBC stale się rozwija i tworzy kolejne gałęzie naszej grupy. Obecnie działamy w sektorze: realizacji budowalnych, branży metalurgicznej, prefabrykacji stali oraz obrotu nieruchomościami i rynku deweloperskiego.

Firma to ludzie, to oni tworzą tę profesjonalną markę. To ich rękoma realizujemy marzenia inwestorów. Szacunek dla siebie i do naszych partnerów inspiruje nas każdego dnia. Zaufanie naszych Inwestorów jest podporą naszego sukcesu i kluczem do partnerstwa.

Aktualizacja: 26.03.2024