Kierownik Zespołu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Wychodzące,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

PGS Sp. z o. o. jest prężnie działającą firmą outsourcingową działającą na rynku od 4 lat. Specjalizujemy się w prowadzeniu zarówno projektów sprzedażowych,
obsługowych czy windykacyjnych.
Jesteśmy elastyczni - działamy jednocześnie w kanale call center oraz e-commerce.  Z uwagi na prężny rozwój poszukujemy Kierownika Zespołu.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem
  • delegowanie i egzekwowanie realizacji zadań
  • dbanie o jakość i ciągłe podnoszenie standardów obsługi klienta,
  • motywowanie zespołu
  • raportowanie i prezentowanie wyników pracy
  • kontakt z kontrahentami
Oczekujemy:
  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • preferowane doświadczenie w środowisku call center/contact center
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie wyższe
  • dobrej znajomości obsługi komputera, programów Excel, Power Point
Oferujemy:
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz szkolenia rozwojowe
  • zatrudnienie w oparciu o UoP / kontrakt menedżerski
  • pakiet benefitów pozapłacowych (min. karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Realną ścieżkę rozwoju i możliwość kreowania nowych sposobów działania
  • Współpracę z zespołem nastawionym na dzielenie się wiedzą i przyjemną atmosferę
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole to czekamy na Twoje CV. Prosimy o wpisanie w tytule maila: Kierownik Zespołu.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63624727
  • Data wyróżnienia: 8 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 4 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 352
  • Wyświetleń na liście: 4 852