Kompleksowa obsługa Klienta z sektora wyposażenia wnętrz

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 22 dni temu

Opis stanowiska:
  • pierwszy kontakt z klientem salonu
  • utrzymywanie relacji i rozszerzanie współpracy z klientami (klienci detaliczni, architekci)
  • opracowywanie ofert i kosztorysów dla potencjalnych klientów
  • koordynowanie i realizacja procesów sprzedaży, dbałość o wysoki poziom realizacji zamówień
  • monitorowanie rynku inwestycji
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie biura i salonu m.in. utrzymywanie najwyższych standardów
  • w obsłudze klienta, dbanie o estetykę i ekspozycję w showroomie
  • przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy
  • inicjowanie działań usprawniających organizację procesu sprzedaży
Wymagania:
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista
  • doskonała organizacja własnej pracy, samodzielność i sumienność
  • chęć nauki potwierdzona z czasem doskonałą znajomością oferty naszej firmy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi programu Excel
  • doświadczenie związane z branżą będą dodatkowym atutem
  • poczucie estetyki oraz prawdziwe zainteresowanie designem, wnętrzami, nowoczesnym wzornictwem
Oferujemy:
  • pracę w firmie, w której docenimy samodzielność i kreatywne myślenie
  • wynagrodzenie tak atrakcyjne jak twój wkład pracy i doświadczenie
  • szansę rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i targach branżowych
  • pracę z najwyższej klasy markami i produktami
  • szacunek, rozwój i dobrą atmosferę
Informacje o firmie
LIVING STORY to salon wyposażenia wnętrz mieszczący się w dogodnej lokalizacji przy Alei Zwycięstwa 235/2 w Gdyni Orłowo.
Na rynku meblowym działamy od 2013 roku. Jesteśmy dystrybutorem mebli oraz oświetlenia wielu renomowanych marek. Wyposażenie wnętrz, które posiadamy w dystrybucji, to również elementy dekoracyjne takie jak nowoczesne dywany, oryginalne dodatki wykonane z ceramiki lub szkła, ekskluzywne uchwyty, klamki czy tapety Wall&Deco.
Poszukujemy entuzjastów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu!

Jeżeli jesteś osobą spełniającą poniższe wymagania, rozważ naszą propozycję.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63284356
  • Data wyróżnienia: 12 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 27 lutego 2020
  • Aktualizacja: 12 marca 2020
  • Wyświetleń: 1 144
  • Wyświetleń na liście: 44 550