Konserwator/ złota rączka

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Szkoła Podstawowa w Bojanie zatrudni osobę na stanowisku konserwator budynku

Obowiązki:
•    dbanie o budynek i teren szkoły
•    wykonywanie drobnych prac remontowych
•    bieżące usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach
•    konserwacja i drobne naprawy instalacji
•    koszenie trawy, odśnieżanie chodnika
Nasze oczekiwania:
•    zaangażowanie w pracę, dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność w działaniu
•    mile widziane doświadczenie i uprawnienia, brak ograniczeń do pracy na wysokości ( drabina)

Co oferujemy :
•    stabilne warunki zatrudnienia
•    terminowe wynagrodzenie, „trzynastka”, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
•    niezbędne narzędzia w pracy