Ogłoszenie nieaktualne

Kontroler ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy,
Spedycja,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni
ul. Zakręt do Oksywia 10
poszukuje kandydatów na stanowisko
Kontrolera ruchu w Wydziale Nadzoru i Regulacji Ruchu

Wymiar czasu pracy: pełen etat
Główne obowiązki:
  • regulowanie ruchu pojazdów komunikacji miejskiej w przypadku zakłóceń w jej funkcjonowaniu,
  • przyjmowanie zgłoszeń włączeń i wyłączeń pojazdów z ruchu,
  • włączanie i wyłączanie z ruchu rezerwowych pojazdów komunikacji miejskiej,
  • kontrolowanie funkcjonowania komunikacji miejskiej i kierowców,
  • kontrola funkcjonowania przewoźników publicznego transportu zbiorowego zatrzymujących się  na dworcu autobusowym oraz na miejscach postojowych,
  • obsługa stanowiska infolinii.
Wymagania:
  • wykształcenie: średnie z co najmniej 2 letnim stażem pracy lub zasadnicze z co najmniej 3 letnim stażem pracy.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • CV,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz umyślne, przestępstwa skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
    o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kontrolera ruchu przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni przy ul. Zakręt do Oksywia 10, 81-244 Gdynia.".
Dokumenty należy składać lub przesłać do dnia 5 kwietnia 2024 r. na adres:
Ul. Zakręt do Oksywia 10, 81-244 Gdynia
lub na adres e-mail: [ukryte]
Z dopiskiem: „Oferta pracy- Kontroler ruchu”
Inne informacje:
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej.
Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (0 [ukryte]