Koordynator Pracowników w stoczni w Finlandii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Główne zadania:
  • współpraca z zespołem HR w zakresie sprowadzania pracowników do Finlandii;
  • pomoc w załatwianiu formalności urzędowych dotyczących przyjazdu i pobytu pracowników w Finlandii;
  • zapewnienie szkoleń dla pracowników i nadzorowanie ich postępów;
  • zarządzanie mieszkaniami i flotą samochodów dla pracowników;
  • pomoc pracownikom w załatwianiu codziennych spraw związanych z pobytem i pracą w Finlandii;
  • współpraca z działem HR i księgowości w celu zapewnienia dokładnej dokumentacji i rejestracji pracowników;
  • koordynowanie zjazdów pracowników oraz zapewnienie im transportu z i na lotnisko.
Wymagania:
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do zachowania spokoju i życzliwości pomimo, że czasem gonią sprawy i terminy;
  • doskonała znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel;
  • prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w podobnej pracy lub w dziale HR.
Oferujemy:
  • umowa na kontrakt z bardzo dobrym wynagrodzeniem;
  • praca w systemie 6 tygodni w Finlandii i 2 tygodnie w Polsce.

Aktualizacja: 08.05.2023