Koordynator(ka) wolontariatu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Fundacji RC jako Koordynator/Koordynatorka wolontariatu w Fundacji.
Szukamy osoby, która:
  • ma doświadczenie w koordynacji projektów/programów/działań społecznych;
  • ma doświadczenie we współpracy z przedstawicielami instytucji publicznych (urzędami, instytucjami);
  • jest samodzielna/y w działaniu, potrafi dobrze organizować pracę swoją i innych osób, nie ma trudności z realizacją równolegle kilku zadań;
  • chce rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie organizacji pozarządowych i umiejętności organizacyjne;
  • umie i lubi pracować z ludźmi;
  • potrafi obsługiwać podstawowe programy wykorzystywane w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint);
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość organizacji pozarządowych na Pomorzu;
  • znajomość tematyki pozyskiwania funduszy na działania społeczne;
Obowiązki:
  • prowadzenie spotkań i naboru wolontariuszy,
  • wdrożenie i przygotowanie wolontariuszy do pracy,
  • nadzorowanie pracy wolontariuszy i dbanie o ich rozwój,
  • dbanie o dobre relacje w grupie oraz twórczą atmosferę pracy,
  • koordynacja projektu społecznego - całościowe czuwanie nad realizacją przewidzianych w nim zadań, prace organizacyjne i zarządzanie pracą wykonawców działań;
  • dbałość o przestrzeganie zapisów umowy z grantodawcą, wymogów formalnych;
  • kontakt i budowanie relacji z instytucjami (biznes, samorząd);
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub o pracę w wymiarze od 1/2 do 1 etatu;
  • pracę stacjonarną z doświadczonym zespołem w Fundacji RC;
  • indywidualną ścieżkę rozwoju;
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności - udział w szkoleniach dla reprezentantów organizacji pozarządowych, udział w szkoleniach wewnętrznych, rozwój poprzez współpracę z osobami z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów na działania w przestrzeniach Fundacji.
Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [ukryte]
W tytule maila prosimy napisać: „Koordynator(ka) wolontariatu”.
Informacje dodatkowe:.
  • O nas: fundacjarc.org.pl
  • Poznaj nasz zespół: fundacjarc.org.pl/poznaj-nasz-zespol/
Informacje o firmie
Informacje o organizacji
Fundacja RC to zespół entuzjastów, który wymyśla i realizuje szereg działań służących wzmocnieniu organizacji pozarządowych. Regularnie prowadzimy około 20 projektów, w tym projekty edukacyjne (szkoleniowe) - od mniejszych, w wymiarze dzielnicowym po ogólnowojewódzkie. Organizujemy między innymi coroczną Galę Nagrody Bursztynowego Mieczyka, która jest największym świętem organizacji pozarządowych w województwie pomorskim.

Aktualizacja: 08.03.2024