Kordynator robót budowlanych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zapraszamy do współpracy ludzi z:
- zaangażowaniem i chęcią do pracy
- biegłą znajomością i obsługą komputera
-wykształceniem wyższym (nie koniecznie dot. stanowiska Koordynatora)
-dobrą zdolnością organizacyjną
-komunikatywnością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów
-sumiennością, odpowiedzialnością, zaangażowaniem

Zakres obowiązków:
-sporządzanie przedmiarów i ofertowanie
- przygotowywanie dokumentów, umów oraz załączników
-ścisła współpraca z Zarządem
-zamawianie materiałów i sprzętu budowanego
-analiza oraz nadzór nad dokumentacją projektową
-stałe podnoszenie wiedzy w zakresie sprawdzonych technologii

Oferujemy:
-pracę w zgranym zespole ludzi dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem
-możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
-możliwość poznania obecnie stosowanych technologii robót budowlanych
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
-niezbędne narzędzia do pracy
Informacje o firmie

Rozwijamy się w ramach kapitałowej Grupy Makurat, której doświadczenie w biznesie sięga ponad 25 lat. Głównym celem naszej działalności jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług w branży budowlanej, motoryzacyjnej, deweloperskiej, ubezpieczeniowej i sprzedaży pojazdów, przy wykorzystaniu narzędzi najwyższej klasy, pamiętając o tym by praca dawała nam jak najwięcej satysfakcji.
Branże, w których pracujemy, są wymagające i stawiają przed nami wysokie wymagania. Przez to każdego dnia staramy się sprostać wyzwaniom stawianym przez klientów oraz przez nas samych. Wielu z członków naszych zespołów rozwija prowadzone działalności od samego początku ich istnienia, dzięki czemu dziś firmy, w których pracujemy mają unikatowy, rodzinny wymiar.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 21.03.2024