Księgowa/Samodzielna księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko:

Księgowa/wy lub Samodzielna/ny księgowa/wy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości - najlepiej w biurze rachunkowym,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i planowania zadań,
  • systematyczność, dokładność,
  • znajomość systemów: Symfonia, Saldeo, Płatnik będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:
  • księgowanie dokumentów źródłowych oraz ich weryfikacja pod względem podatkowym,
  • samodzielne rozliczanie PKPiR oraz Ewidencji Przychodów,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (możliwe przyuczenie),
  • sporządzanie deklaracji oraz zeznań podatkowych,
  • kontakt z klientami i organami podatkowymi,
  • monitorowanie zmian w przepisach.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • praca w młodym, zgranym zespole.

Aktualizacja: 28.03.2023