Samodzielny Księgowy/Menadżer

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem oraz powiększaniem portfolio obsługiwanych podmiotów, a co za tym idzie zespołu, poszukujemy partnera w postaci doświadczonej osoby:

Wymagania:
  • minimum 3-4 etnie doświadczenie w pracy w księgowości, najlepiej w biurze rachunkowym;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (PIT lub CIT, VAT)
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie w stopniu komunikatywnym
  • śledzenie zmiany w prawie podatkowym i przekładanie tego na operacje gospodarcze u klientów biura rachunkowego;
  • umiejętność pracy w zespole, chęć usprawniania sobie i współpracownikom pracy
  • samodzielność i sumienność;
  • nastawienie na efektywność pracy, rozwiązanie problemu i analityczne podejście do powierzonych ksiąg;
  • otwartość na nowe wyzwania
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru mile widziane :) dbanie o dobrą atmosferę w biurze;
  • gotowość podjęcia pracy od lutego/marca 2024

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg
  • inne prace zlecone księgowe
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych i deklaracji VAT
  • sporządzanie zeznań rocznych, sprawozdań
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura
  • analiza rozrachunków oraz kontrola płatności
  • nadzór nad księgowymi
  • potrzebujemy zwyczajnie kolejnej fajnej osoby do zespołu :)

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • wsparcie z zakresu rachunkowości, podatków i informatyki
  • dobrą atmosferę w biurze i komfortowe warunki pracy
  • Multisport
  • dodatkowy pakiet medyczny/ubezpieczenie
  • szkolenia
  • okazjonalne premie lub dodatkowe zlecenia
  • Możliwość rozwoju w obszarze pełnych ksiąg
Czekamy na Ciebie! :)

Aktualizacja: 30.01.2024