Kurier wieczorny

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / dostawcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

InPost - jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych –Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom i Pracownikom.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewoźnik lub Kurier Wieczorny

Zadania:
To dodatkowa praca w godzinach 17:00 - 21:00. Praca polega na doręczaniu przesyłek do klientów prywatnych w Gdańsku lub Gdyni (konkretna dzielnica). Praca w okresie listopad – grudzień.

Co oferujemy:
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Partnerskie relacje w biznesie
- Możliwość pracy w dowolnej części trójmiasta

Nasze oczekiwania:
- Samochód typu BUS lub samochód osobowy
- Działalność gospodarcza (brak działalności nie jest przeszkodą, jest możliwość zatrudnienia u jednego z naszych podwykonawców na podstawie umowy zlecenia)
- Zaangażowanie, motywacja do działania oraz
dyspozycyjność
- Sumienność i rzetelność
- Odpowiedzialność za powierzone przesyłki oraz sprzęt

Dołącz do nas. 
więcej na www.inpost.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Administratorem danych osobowych jest Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków (dalej także jako Administrator). Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych zawieranych przez:

- Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 679 - pokaż numer telefonu - 8

- InPost S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 679 - pokaż numer telefonu - 4

- Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 678 - pokaż numer telefonu - 4

- InPost Finanse Sp. Z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP 678 - pokaż numer telefonu - 7.

oraz przez inne spółki powiązane kapitałowo z powyższymi spółkami oraz podmioty będące podwykonawcami wyżej wymienionych podmiotów.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.

Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.

Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 2 lat od dnia wpłynięcia aplikacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.

Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Integer Group Services Sp. z o. o. ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Integer Group Services Sp. z o. o., w szczególności za pośrednictwem adresu e-mail: dane_osobowe(at)grupainteger.pl.

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.Więcej informacji na temat naszej Polityki Transparentności dostępne na naszej stronie www.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62976229
  • Data wyróżnienia: 18 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 24 października 2019
  • Aktualizacja: 5 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 5 102
  • Wyświetleń na liście: 59 897