Ładowacz/ Pomocnik kierowcy śmieciarki, pracownik fizyczny

Ogłoszenie nieaktualne

Ładowacz/ Pomocnik kierowcy śmieciarki, pracownik fizyczny

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

OPIS
KOMA Usługi Komunalne  poszukuje kandydatów na stanowisko:
Ładowacz/ Pomocnik kierowcy śmieciarki, pracownik fizyczny
Lokalizacja siedziby: Gdynia
Obszar działania: Gdańsk, Gdynia
Zakres obowiązków:
• Opróżnianie do śmieciarki pojemników z odpadami
• Zbieranie worków z odpadami
• Dokumentowanie nieprawidłowości związanych z niewłaściwą segregacją odpadów
Wymagania:
• Uczciwość i sumienność
• Kultura osobista
• Praca zespołowa
Dodatkowo:
• Mile widziana znajomość topografii Gdyni, Gdańska
• Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
• Praca na miejscu na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
 
Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 
Klauzula informacyjna:
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Hutniczej 44, 81-061 Gdynia. Ponadto, informujemy, że:
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownika fizycznego. w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownika fizycznego, przez okres jej trwania, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia na okres 6 m-cy do bazy kandydatów, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65273331
  • Data wyróżnienia: 13.06.2023
  • Data wprowadzenia: 04.04.2023
  • Aktualizacja: 04.05.2023
Wróć do góry