Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier - Kierowca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Jesteśmy jednym z największych dealerów w Polsce wszystkich kluczowych producentów stolarki drzwiowej. Zapewniamy naszym klientom indywidualnym, hurtowym oraz na rynku inwestycji budowlanych profesjonalną obsługę, doradztwo, sprzedaż oraz montaż stolarki drzwiowej.
Naszą ugruntowaną pozycję osiągnęliśmy dzięki wspaniałemu Zespołowi ludzi nastawionych na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji, pracujących z zaangażowaniem i pasją, ukierunkowanych na spełnianie najwyższych oczekiwań naszych Partnerów.
W chwili obecnej w związku z dalszym, dynamicznym rozwojem naszego oddziału w Gdańsku prowadzimy rekrutację do Oddziału w Gdańsku na stanowisko:

Wymagania :
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w transporcie i obszarze magazynowym,
  • Umiejętność obsługi pojazdów dostawczych,
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków magazynowych,
  • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole.
Obowiązki:
  • Prowadzenie pojazdów dostawczych w celu dostarczania towarów
  • Obsługa dokumentacji związanej z transportem
  • Przyjmowanie, rozładunek i składowanie towarów w magazynie,
  • Utrzymywanie porządku i dbanie o stan techniczny pojazdów

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Ubezpieczenia grupowe