Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sport / Fitness,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twoje obowiązki:
  • Praca na celach sprzedażowych i ich realizacja głównie przez telefon.
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Identyfikowanie i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań.
  • Współpraca z zespołem trenerów personalnych w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
  • Obsługa syetmu CRM i raportowanie.
 Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów kluczowych.
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne.
  • Zorientowanie na wyniki i umiejętność pracy pod presją.
  • Pasja do fitnessu i zdrowego stylu życia.
Oferujemy:
  • Błyskawiczny rozwój - u nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok.
  • Poczucie wpływu - u nas nie ma podziału na „górę” i „dół”. Każdy ma prawo kształtować środowisko pracy.
  • Stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy.
  • Dostęp do naszej przestrzeni treningowej.
  • Elastyczne godziny pracy, które wspierają równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym.
  • Pracę w zgranym i pasjonującym się zdrowiem zespole.
  • Dużą samodzielność w działaniu przy pełnym wsparciu i dostępie do bazy wiedzy.
Informacje o firmie
Fenix Training to nie tylko studio treningu personalnego, ale przestrzeń, gdzie pasja do zdrowego stylu życia przenika przez każdy róg. Zlokalizowani w sercu Gdyni, oferujemy naszym klientom kompleksową opiekę nad ciałem i umysłem. Wspieramy ich w dążeniu do celów zdrowotnych, sylwetkowych oraz pomagamy pozbyć się bólu. Nasz zespół to profesjonalna opieka i doświadczenie – od trenerów personalnych przez fizjoterapeutów po dietetyków.
Jeśli czujesz, że możesz do nas pasować, a jednocześnie chcesz się rozwijać w dynamicznym środowisku, nie czekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu w Fenix Training, gdzie każdy dzień to nowa okazja do bycia lepszą wersją siebie

Aktualizacja: 18.04.2024