Młodszy(-a) Konsultant(-ka) ds. Obsługi Klienta

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Wynagrodzenie brutto (do)
3 300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wychodzące,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 9 godzin temu

Wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA. My nauczymy Cię obsługiwać Klienta, badać jego potrzeby i opiekować tematy, z którymi się do Ciebie zwraca. Jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, masz minimum średnie wykształcenie, jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a elastyczność w działaniu to Twoje drugie imię?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Dział Obsługi Posprzedażowej jest częścią Departamentu Sprzedaży, dlatego Twoja otwartość do rozwoju kompetencji sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta? Świetnie! Dzięki temu, już na początku współpracy możesz wskoczyć na wyższy poziom stanowiska na naszej ścieżce rozwoju!
Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta w oparciu o procedury
  • obsługa wycieczek Klienta w procesach posprzedażowych
  • wsparcie procesu sprzedaży wycieczek
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Klientem
Pracując u nas zyskasz:
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, Umowa o Pracę już od 1 dnia pracy – to Ty decydujesz!),
  • świetną lokalizację biura, przy samym SKM Przymorze (budynek klasy premium),
  • dofinansowanie do opieki medycznej w LuxMed,
  • możliwość dołączenia do programu Multisport,
  • pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • zwiedzanie hoteli dostępnych w ofercie w ramach wyjazdów Study Tour.
Praca w zespole #wakacjetomy, to świetnie spędzony czas, team building i imprezy integracyjne!

Co oferujemy:
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy (około 3000PLN brutto);
  • pracę w systemie zmianowym od 7:30-23:30 – dzięki temu pogodzisz pracę ze studiami, życiem prywatnym itp.;
  • szkolenie trwające 10 dni roboczych (za czas spędzony na szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie po przepracowaniu 150 godzin), podczas którego przekażemy Tobie całą naszą wiedzę z zakresu produktu, procedur oraz systemów, na których pracujemy;
  • platformę benefitową, którą uruchamiamy od przyszłego roku! Sam/a będziesz decydował/a na co wykorzystasz środki! Multisport? Opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
  • Wellbeing – dbamy o Twój dobrostan psychofizyczny. Z nami masz dostęp do szkoleń rozwojowych, strefy mindspace, konsultacji psychologicznych zarówno w aspekcie rodzinnym i zawodowym oraz webinarów z dietetykami, trenerami fitness etc.
Dział Obsługi Posprzedażowej Wakacje.pl Zaprasza! Sprawdź naszego FB i YT i zobacz, co kryje się pod hasłem #wakacjetomy

Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 19,70 zł brutto na godzinę, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3300 PLN (trzy tysiące złotych brutto/umowa zlecenie). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za efektywność. Średnia jej wartość to około 400 zł brutto [NKK1] [DJ2] miesięcznie a w wysokim sezonie turystycznym około 800 zł. Wszystko zależy od sezonu turystycznego, Twojego zaangażowania i efektywności swojej pracy. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu.

Nasi specjaliści pracują w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli od 8:00 rano do 23:30.

Dołącz do nas! Rozwijaj się i wspólnie z nami zaplanuj swoją ścieżkę kariery!
Czekamy na Ciebie!

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
avatar

Wakacje.pl

583001... Wyświetl numer
p...@wakac... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 413
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 13 dni (do 04.02.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64105365
  • Data wyróżnienia: 21.01.2022
  • Data wprowadzenia: 08.02.2021
  • Aktualizacja: 04.01.2022
Zadzwoń E-mail