Młodszy Automatyk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Młodszy Automatyk Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MŁODSZY AUTOMATYK

Zadania:
  • diagnostyka, konserwacja, naprawa i usuwanie usterek w układach automatyki przemysłowej
  • udział w uruchamianiu i testowaniu nowych urządzeń
  • planowanie przeglądów i napraw oraz sporządzanie raportów z uszkodzeń i usterek
  • współpraca z działem operacyjnym w celu zapewnienia sprawności urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • mile widziane: uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość, komunikatywność, chęć poszerzenia kompetencji
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + premia miesięczna + dodatki
  • możliwość rozwoju - otwartość na osoby po studiach/ stażach/ praktykach
  • pracę w systemie zmianowym
  • rozwój zawodowy: udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę
  • benefity: dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, premia miesięczna, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne, darmowy parking, dofinansowanie do posiłków w Kantynie, system kafeteryjny z możliwością wyboru dodatków (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie)