Operator maszyn - produkcja opakowań

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Operator maszyn - produkcja opakowań Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej poszukuję kandydata na stanowisko:

Operator maszyn – produkcja opakowań

Obowiązki:
  • udział w procesie produkcji opakowań (np. pudełka do Raffaello, Kinder, pudełka do past do zębów)
  • obsługa maszyn produkcyjnych np. składarko – sklejarki, sztancy, laminarki, maszyny złocącej
  • ustawianie parametrów maszyny, ustawianie arkuszy, monitorowanie wykrojników
  • realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem od klienta
  • kontrola jakości wyrobu
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn lub w obszarze produkcyjnym
  • chęci do pracy oraz nauki – firma jest otwarta do przyuczenia pracowników!
  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie 3 – zmianowym od poniedziałku do piątku
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking
  • dodatkowe wynagrodzenie za szkolenie pomocników, młodszych operatorów
  • bezpłatny dowóz do pracy Kowal - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale)

Aktualizacja: 07.06.2024