Stażysta w dziale HR

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Stażysta w dziale HR Umowa o pracę
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Dla naszego zespołu poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego stażysty, który chciałby zdobyć doświadczenie w branży HR.

Zadania:
  • wspieranie zespołu w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • obsługa systemu rekrutacyjnego oraz wewnętrznej bazy danych kandydatów (wprowadzanie danych, tworzenie stanowisk rekrutacyjnych)
  • wstępna selekcja aplikacji i dobór kandydatów zgodnie z wymaganiami stanowisk
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych oraz umawianie spotkań rekrutacyjnych
Wymagania:
  • status studenta (kierunki takie jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • zainteresowanie tematyką HR
Oferujemy:
  • bezpłatne praktyki w systemie zdalnym - pracujesz w domu - potrzebujesz spokojne miejsca do pracy :)
  • narzędzia pracy: telefon, laptop
  • elastyczny grafik pracy - Ty decydujesz ile godzin możesz poświecić na realizację stażu - okres trwania 3 miesiące
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie działań rekrutacyjnych
  • wsparcie opiekuna praktyk
  • referencje po ukończeniu praktyk oraz możliwość zatrudnienia - oferta współpracy jest dla najlepszych, jeśli pokażesz, że ta praca jest dla Ciebie z pewnością to doceniamy :)