Monter Elektryk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Elektronika / elektryka,
Konstrukcja / technologie,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu | Nr ref: KL/2/2020

Dla naszego klienta zajmującego się armaturą hydrauliczną i montażem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Elektryk
Zakres obowiązków:
- kablowanie węzłów cieplnych – wykonanie połączeń pomiędzy rozdzielnią elektryczna a urządzeniami węzła
- montaż rozdzielni elektrycznych węzła cieplnego

Wymagania:
- uprawnienia SEP do 1 kV
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę od 6:00-14:00
- możliwe płatne nadgodzinny dla chętnych (150% w tygodniu, 200% w soboty stawki godzinowej)
- pracę od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty
- zatrudnienie przez agencję, przez pierwsze 6 miesięcy, a potem już bezpośrednio u pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie 17zł netto /h
Zainteresowanych prosimy o aplikację pod link:
Informacje o firmie
Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 14765), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63276858
  • Data wyróżnienia: 5 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 24 lutego 2020
  • Aktualizacja: 26 lutego 2020
  • Wyświetleń: 255
  • Wyświetleń na liście: 5 990