Nauczyciel wychowania przedszkolnego

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Przedszkole Anglojęzyczne zatrudni od zaraz asystentkę/ pomoc nauczycielki. Oferujemy ciekawą pracę z perspektywą zatrudnienia na stałe w kameralnym przedszkolu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe pedagogiczne, edukacja wczesno-szkolna (w trakcie - status studenta)
(mile widziana wczesna edukacja z językiem angielskim)
- b. dobra znajomość angielskiego na poziomie b2

Oferujemy:
- Dogodne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
- bardzo dobre wynagrodzenie
- wsparcie merytoryczne
- miłą atmosferę
Informacje o firmie
Przedszkole Anglojęzyczne  Eu Kids
W przedszkolu EU Kids pragniemy przygotować dzieci do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Chcemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Pragniemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, otwarte na pomysły i inspiracje, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, gotowe do poszukiwań nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.
W ciągu ponad 26 lat swojej działalności szkoła języków obcych English Unlimited wykształciła tysiące dzieci, młodzieży oraz dorosłych. We wrześniu 2009 r. poszerzyliśmy naszą działalność oświatową o najmłodszych, a mianowicie dzieci w wieku przedszkolnym. I tak powstało przedszkole językowe, do którego zapraszamy dzieci z całego Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice). Nasze przedszkole anglojęzyczne wykorzystuje bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych, jak również wypracowane przez wiele lat działalności efektywne metody nauczania języków obcych.
Dzieci uczestniczące na zajęcia mówią w obcym języku od początku, poznając go w sposób naturalny poprzez gry, zabawy, piosenki i rozmowy z nauczycielem. Oferujemy całodzienny program edukacyjny prowadzony w języku angielskim. Oprócz nauczania języka, zadaniem naszej placówki jest przygotowanie dzieci do uczestnictwa w następnych etapach kształcenia oraz pokazanie im piękna, różnorodności i wielokulturowości świata.
Chcemy być wzorem nowoczesnego i otwartego na świat przedszkola. Gdynia, Gdańsk czy Sopot to nowoczesne miasta zamieszkałe przez świadomych rodziców oczekujących gruntownego wykształcenia swoich dzieci. Nasi mali poligloci i nieustraszeni odkrywcy poznają różne kraje, panujące tam tradycje, zwyczaje, muzykę, tańce, sztukę i dziecięce zabawy swoich rówieśników. Rozwijamy talenty małych artystów i malarzy, inspirujemy ich kreatywność, odkrywamy wraz z nimi zaczarowaną krainę bajek i dziecięcej wyobraźni, kształtujemy pozytywny stosunek do zdobywanej wiedzy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62555280
  • Data wyróżnienia: 30 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2019
  • Aktualizacja: 30 lipca 2019
  • Wyświetleń: 1 058
  • Wyświetleń na liście: 57 330