Operator produkcji [rekrutacja prowadzona online]

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Firma, która na pierwszym miejscu stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich pracowników. Nowoczesna produkcja, gdzie operator produkcji korzystając z rozwiązań technicznych, monitoruje proces pracy maszyny, a nie wykonuje przez 8 ciężkie prace fizyczne. Brzmi nierealnie? A jednak! Mamy taką ofertę pracy!
Dla naszego klienta, który jest liderem w wytwarzaniu produktów z papieru, poszukujemy pracowników na stanowisko operatora produkcji. Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji, na różnych stanowiskach pracy również z maszynami sterowanymi komputerowo. Jeśli jesteś pracownikiem, który poważnie traktuje zasady bezpieczeństwa w pracy oraz wiesz jak ważna jest najwyższa jakość wytarzanych produktów, to oznacza że trafiłeś na właściwą ofertę pracy.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • premię kwartalną
  • pracę w nowoczesnej firmie, w której można nabyć unikalne doświadczenie,
  • jasny system awansowania oparty na wewnętrznej certyfikacji opracowanej przez klienta,
  • system produkcji oparty na systemie 2x2 - dwa tygodnie produkcji na dwa tygodnie przestoju, w którym pracownicy wykonują prace konserwacyjne maszyn,
  • równoważny system pracy 12h w systemie 3x3 - 3 dni pracy następnie 3 dni wolne (tylko 15 dni pracujących w miesiącu),
  • 40% dodatek za pracę w nocy,
  • benefity: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna LuxMed, Karta Multisport w 100% finansowana przez pracodawce, paczki świąteczne, 2 x w tygodniu świeże owoce, szkolenia, warsztaty spotkania integracyjne i inne.
Miejsce pracy - Gdańsk, Kokoszki ul. Maszynowa na dwie zmiany 6:00 - 18:00 oraz 18:00 - 6:00

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na stanowisku Operatora Produkcji jest odpowiedzialna za realizację zadań związanych z bezpiecznym, poprawnym i efektywnym przebiegiem procesu produkcji, miedzy innymi za:

  1. obsługę procesu przetwarzania surowca i formowania produktu gotowego,
  2. kontrolę jakości surowca i produktu gotowego,
  3. kontrolę procesu,
  4. wykonywanie podstawowych czynności z zakresu utrzymania ruchu.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość standardów BHP,
  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe,
  • Gotowość do czasowego operowania wózkiem jezdniowym,
  • Gotowość do pracy w systemie II – zmianowym (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00), w ruchu ciągłym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office: aplikacje Outlook, Word, Excel),
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice i wciągniki,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Brak przeciwwskazań do pracy przy produkcji przemysłowej,
  • Umiejętność wstępnego diagnozowania źródeł awarii i niewłaściwego, funkcjonowania maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 dni temu
Randstad
Adres
Gdańsk Kokoszki
Maszynowa
Ważne jeszcze 9 dni (do 07.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Hej, w Randstad mamy dla Ciebie pracę. Pomożemy Ci znaleźć taką, która odpowie na Twoje potrzeby i sprawi, że będziesz mógł realizować swoje pasje. Jesteśmy tu właśnie po to, by wspierać Cię w Twoim życiu zawodowym i dzielić się...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Stefana batorego 28-32
NIP
522-24-50-829
randstad.pl
  • Numer ogłoszenia: 63316050
  • Data wyróżnienia: 25 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 11 marca 2020
  • Aktualizacja: 18 marca 2020
  • Wyświetleń: 791
  • Wyświetleń na liście: 33 107
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku