Pokojowa do hotelu w centrum Gdańska

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 5 miesięcy temu | Nr ref: HH11/02

Do naszego hotelu mieszczącego się w samym centrum Gdańska, poszukujemy pracownika na stanowisku:

Pokojowa (w niepełnym wymiarze godzin)

wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
• dbałość o utrzymanie wysokiego standardu i jakości pracy
• sumienność, rzetelność, punktualność
• wywiązywanie się z powierzonych zadań
• dyspozycyjność
• dbanie o dobry wizerunek hotelu
• pozytywne nastawienie do pracy
• dyskretność, bezkonfliktowość, umiejętność pracy w zespole

obowiązki:
• dbałość o utrzymanie wzorowego porządku i czystości w powierzonych pokojach, korytarzach i pomieszczeniach służbowych oraz wszystkich sekcjach publicznych hotelu
• ekonomiczne gospodarowanie powierzonymi środkami czystości
• sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi bezpośrednio po ich opuszczeniu przez gości hotelowych oraz natychmiastowe zgłaszanie kierownikowi zauważonych usterek, a także informowanie o wszelkich rzeczach pozostawionych przez gości
• ścisłe przestrzeganie przepisów zabraniających osobom trzecim wchodzenia do zajętego pokoju podczas nieobecności gościa hotelowego
•bezwzględne przestrzeganie nienaruszalności pozostawionych w pokoju rzeczy gości
•dbałość o własny wygląd oraz o wygląd otoczenia

oferujemy:
• godziny pracy w przedziale od 8.00 do 14.00tej zgodnie z ustalonym grafikiem
• pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, z miłym i młodym zespołem
• atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
• możliwość szkoleń zawodowych i stałego podnoszenia kwalifikacji
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość praktycznego zapoznania się z funkcjonowaniem i specyfiką hotelu

opis dodatkowy:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem  na adres e-mail: p...@holla... Wyświetl e-mail , bądź pocztą adres hotelu: Rezydencja Holland House ul.Długi Targ 33/34 ,80-830 Gdańsk
W tytule wiadomości e-mail należy wpisać nr referencyjny HH11/02

Zachęcamy również do kontaktu z nami osoby chcące dorywczo pracować jak i  osoby w wieku przedemerytalnym lub studentów dyspozycyjnych w weekendy i pojedynczych dniach w tygodniu.
W wiadomości e-mail można dopisać informację o swojej dyspozycyjności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
Holland House Residence
Adres
Gdańsk Śródmieście
Długi Targ 33/34
Wymiar pracy
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering,
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61902430
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 25 września 2018
  • Aktualizacja: 8 listopada 2018
  • Wyświetleń: 2 205
  • Wyświetleń na liście: 640 420