Pokojowa/Pokojowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Wymagania:

  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Obowiązki:

  • Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, obiekt wyposażony w nowoczesne systemy informatyczne, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restaurację, pokoje o wysokim standardzie, basen,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Stabilne wynagrodzenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62556670
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 24 maja 2019
  • Aktualizacja: 5 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 953
  • Wyświetleń na liście: 91 970