Pomoc cukiernika

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Rodzinna firma Bez Cukrzenia mieszcząca się w Kolbudach koło Gdańska szuka pracowników na stanowisko pomoc cukiernika.
Specjalizujemy się w wyrobach cukierniczych wegańskich, bez dodatku cukru i tylko z naturalnych składników.

Do swojej „rodziny” poszukujemy osób, które:
- lubią piec, gotować i mają doświadczenie (pamiętaj, że domowa kuchnia to również doświadczenie),
- posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub są gotowe do zrobienia tych badań,
- są pozytywnie nastawione z dobrą energią,
- są gotowe do pracy fizycznej oraz otwarte na realizację różnych zadań,
- znają język polski w mowie i piśmie,
- są dyspozycyjne od godzin porannych.

Twój zakres obowiązków:
- zmywanie naczyń i przyrządów cukierniczych (ręcznie i przy użyciu zmywarki),
- dbanie o porządek, czystość i higienę w miejscu wykonywania pracy swojej jaki i cukiernika,
- pomoc przy wypiekaniu wyrobów cukierniczych zgodnie z wewnętrznymi procedurami, - dbanie o jakość i świeżość wypiekanych produktów,

Oferujemy:
- forma zatrudnienia: umowa zlecenie (nie wykluczmy umowy o pracę - poznajmy się),
- wynagrodzenie: 20 zł/h brutto,
- zniżki pracownicze,
- szkolenie,
- możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv drogą mailową: [ukryte]
Informacje o firmie

Bez Cukrzenia to rzemieślnicza pracownia, tworząca ciasta, torty tylko na naturalnych składnikach bez dodawania cukru.
Specjalizujemy się w wypiekach wegańskich, z natury bezglutenowych oraz dla osób chorych na cukrzycę.
Większość ciast ma niski Indeks i Ładunek Glikemiczny.
Wyroby bez konserwantów i sztucznych barwników.
Ciasta i torty na zamówienie oraz Sprzedaż na miejscu.

Link do FB:

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64904540
  • Data wprowadzenia: 05.07.2022
  • Aktualizacja: 11.07.2022