Praca - Sprzątaczka

Ogłoszenie podstawowe
Bieszkowice Gdańska 50
Gdańska 50
Praca - Sprzątaczka Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma Interdrex Sp. z o.o. zatrudni osobę sprzątającą do zakładu znajdującego się w Bieszkowicach, ul. Gdańska 50, 84-206 Bieszkowice. Praca polega na sprzątaniu hali produkcyjnej oraz biura. Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie. Poszukujemy osoby na okres jedynie 2 tygodni.

Zakres Obowiązków:
- dbanie o porządek w pomieszczeniach firmowych,
- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych.

Oferujemy umowę zlecenie na okres 2 tygodni oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Administratorem danych osobowych jest Interdrex Sp. z o.o. z siedzibą w Bieszkowicach, adres: 84-206 Bieszkowice, ul. Gdańska 50. Dane zbierane są dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwy wobec ich przetwarzania jak również do przenoszenia swoich danych osobowych oraz cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Wysyłając aplikację na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO do celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.