Pracownik biurowy - staż

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu | Nr ref: 001/02/2020

Opis stanowiska:
  • nauka zawodu asystentki
  • nauka procesu rekrutacji
  • nauka procesu zatrudniania pracowników
  • nauka pracy pod presją czasu
  • nauka różnych systemów wynagradzania
Wymagania:
  • minimum wykształcenie średnie
  • dobra umiejętność pisania w języku polskim
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra znajomość komputera i programów Word i Excel,
  • dobra znajomość programu poczty e-mail
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.
  • komunikatywność
  • dyskrecja i wysoka kultura osobista
Wybranym kandydatom gwarantujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenia
Informacje o firmie
Martship Work Access świadczy usługi na terenie Polski i Niemiec oraz w innych krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji pracowników w zakresie konserwacji statków, konstrukcji pływających
Zapewniamy wsparcie, transparentność i profesjonalizm we wszystkich etapach rekrutacji. Naszym celem jest stworzenie bazy wykwalifikowanych specjalistów, których kompetencje i doświadczenia zawodowe będą doskonale współgrały ze specyfiką wykonywanej pracy. Z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zadania i stale podnosimy jakość naszych usług, gdyż naszą największą wartością są pracownicy.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie premium
585533... Zadzwoń
p...@marts... Wyświetl e-mail
Martship Sp. z o.o. Work Access Sp. komandytowa
Adres
Gdańsk Strzyża
Grunwaldzka 209
Ważne jeszcze 8 dni (do 04.03.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Tysiąclecia 6
NIP
5842770072
martship.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63249215
  • Data wyróżnienia: 20 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 13 lutego 2020
  • Wyświetleń: 2 223
  • Wyświetleń na liście: 57 061
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS