Pracownik produkcji/ РАБОТНИК НА ПРОИЗВОДСТВО

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

WE CAN DO It — это профессиональное агентство по трудоустройству, динамично работающее на европейском рынке.
Благодаря постоянному, долгосрочному сотрудничеству с крупнейшими предпринимателями Европы, мы предлагаем отличные вакансии для специалистов легкой и тяжелой промышленности и людей без опыта работы.
Мы зарегистрированы в Европейской базе агентств по трудоустройству под номером 11686.
Наша команда берет на себя все формальности, связанные с легализацией в Польше, нам полностью доверились тысячи сотрудников.
Не ждите больше, посмотрите, как много мы можем сделать вместе. Отправьте свое резюме, а мы сделаем все остальное.
We Can Do It!

PRACOWNIK PRODUKCJI
РАБОТНИК НА ПРОИЗВОДСТВО

Praca niedaleko Tczewa
Работа недалеко Тчева

Twój zakres obowiązków:
Praca w zakładzie  produkującym okna drewniane.

Твои обязанности:
Работа на фабрике по изготовлению деревянных окон

Nasze wymagania:
Mężczyźni z siłą i chęcią do pracy.

Наши требования:
Мужчины с силой и желанием работать.

Оferujemy:
  • Stawki  od 19,85  zł brutto,
  • 220-280 godzin miesięcznie,
  • zmiany dzienne i nocne,
  • gwarantowana podwyżka po 2 miesiącach,
  • premie co miesiąc,
  • zakwaterowanie (lub dopłata do zakwaterowania),
  • zaliczki co tydzień,
  • bezpłatny transport do pracy,
  • system premiowy za polecenie  kandydata do 300 zł,
  • koordynator mówiący po ukraińsku i rosyjsku,
  • nowoczesne i bezpieczne warunki pracy,
  •  pomoc i kontrola dokumentów legalizacyjnych,
  •  ubezpieczenie zdrowotne,
  •  bezpłatna kawa / herbata przez cały dzień,
  •  wygodna odzież robocza,
  • bezpłatny parking samochodowy i rowerowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie  z możliwość przejścia na umowę o pracę.
Предлагаем:
  • з/п от 19,85 злотых брутто,
  •  220-280 часов в месяц, дневные и ночные смены,
  • Гарантированное повышение з/п через 2 месяцa,
  • Ежемесячные премии,
  • проживание (+к ставке если жилье собственное),
  • авансы каждую неделю,
  • бесплатный транспорт на работу,
  • бонусная система за рекомендацию кандидата до 300 злотых,
  • координатор говорящий на украинском и русском языке,
  • современные и безопасные условия работы,
  • помощь и контроль документов для легализации,
  • медицинское страхование,
  • бесплатный кофе/чай в течении дня ,
  • удобная рабочая одежда,
  • бесплатная авто и вело парковка,
  • трудоустройство по Umowa Zlecenia с возможностью перейти на umowę o Pracy.
We Can Do It! :)

Informacje o firmie
WE CAN DO HR sp. z o.o. to nowoczesna i dynamiczna marka branży HR. Rekrutujemy, zarządzamy i dbamy o naszych Pracowników. Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest docieranie z ofertą pracy do wykwalifikowanych specjalistów i naturalnych talentów, którzy swoimi kompetencjami wzbogacą każdą nowoczesną firmę. Do naszych kandydatów przybywamy z atrakcyjnymi propozycjami pracy w kraju i za granicą.
Drugi to kompleksowa oferta biznesowa dla przedsiębiorców. Tutaj oferujemy profesjonalne rozwiązania w postaci leasingu pracowników i pełnej obsługi kadrowej w postaci outsourcingu.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualizacja: 6 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 10 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualizacja: 25 dni temu

We Can Do HR

537781... Wyświetl numer
p...@wecan... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
pl. Kaszubski 8
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 4 dni (do 18.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64591185
  • Data wyróżnienia: 24.11.2021
  • Data wprowadzenia: 24.11.2021
  • Aktualizacja: 11.08.2022
Zadzwoń SMS