Pracownik remontowo-budowlany

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma Remonter poszukuje pracownika remontowo-budowlanego z doświadczeniem w szpachlowaniu, malowaniu, suchej zabudowie, układaniu glazury, tapetowaniu, montażu paneli, i innych czynnościach wykończeniowych.
 
Oferujemy ciągłość pracy z możliwością nadgodzin. Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo lub miesięcznie, w zależności od ustaleń z pracownikiem. Wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia (od 20 do 25 zł na rękę na godzinę).
 
Poszukujemy osób pracowitych, sumiennych, bez nałogów i punktualnych. Pracownik powinien być w stanie sprostać fizycznym wymaganiom pracy remontowej (w tym dźwiganiu). Zapewniamy szkolenie w trakcie pracy, jednak prosimy o zgłaszanie się osób, które są zdolne do samodzielnej pracy remontowej bez nadzoru.
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
 
Jakub Sosnowski
Usługi Remontowo-Budowlane Remonter

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63262642
  • Data wyróżnienia: 18 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2020
  • Aktualizacja: 25 lutego 2020
  • Wyświetleń: 258
  • Wyświetleń na liście: 3 141