Pracownik Serwisu Samochodowego

powrót do listy
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Pracownik Serwisu Samochodowego

Do naszego warsztatu w Gdańsku szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za nadzór na myjnią automatyczną dla samochodów oraz przygotowanie samochodów nowych do wydania klientowi. W tej roli najlepiej sprawdzi się ktoś umiejący dbać o szczegóły, precyzyjny i systematyczny.

Czekamy na zgłoszenia zarówno od osób, dla których będzie to praca tymczasowa, jak i na tych, którzy chcą się z nami związać na dłużej, rozwijając się zawodowo w obszarze doposażania lub napraw samochodów. Niezbędne jest posiadanie prawa jazdy i dobre umiejętności jazdy.  Praca odbywa się również w część sobót.

Stawiamy na pracę zespołową, więc wybierzemy osobę, która komunikuje się w sposób otwarty i przywiązuję wagę do dobrych relacji w zespole.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, przyślij CV na adres p...@honda... Wyświetl e-mail , pamiętając, aby w tytule wpisać nazwę stanowiska.
Informacje o firmie

Honda Gdańsk (P.M. Auto Gdańsk Sp. z o.o.) od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealer Honda w Gdańsk w zakresie sprzedaży samochodu, części oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Od lipca 2019 znajdujemy się w nowej lokalizacji przy ul. Jabłoniowej 54A w Gdańsku, w nowo wybudowanym nowoczesnych obiekcie.

www.hondagdansk.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
587704... Zadzwoń
p...@honda... Wyświetl e-mail
Auto Gdańsk
Adres
Gdańsk Szadółki
Jabłoniowa 54A 
Ważne jeszcze 22 dni (do 20.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Jabłoniowa 54A
NIP
5841006707
hondagdansk.pl
  • Numer ogłoszenia: 63044270
  • Data wyróżnienia: 22 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 20 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 maja 2020
  • Wyświetleń: 1 664
  • Wyświetleń na liście: 48 810
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS