Projektant / asystent projektanta w pracowni prefabrykowanych obiektów mostowych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu | Nr ref: ref. mosty

Firma OPTEM poszukuje obecnie do pracy na stanowisko projektant / asystent projektanta w pracowni prefabrykowanych obiektów mostowych – ref. optemARCH

Oczekiwane umiejętności na stanowisku:

  • ukończenie (lub ostatni rok studiów) Wydziału Budownictwa - specjalizacja mosty lub podobne,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość programów inżynierskich,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność jazdy samochodem (prawo jazdy kat. B)

Główne zadania na stanowisku:

Praca w Dziale Prefabrykowanych Obiektów Mostowych tj autorskich rozwiązań optemARCH, optemFRAME i optemPLATE w zakresie prac projektowych, koncepcyjnych itd
  • opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych obiektów mostowych
  • przygotowywanie ofert, kalkulacji itd
  • wspomaganie Działu Realizacji Inwestycji w zakresie prac projektowych - optymalizacje, projekty technologiczne itd

Oferujemy :
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie branży inżynierskiej,
  • różnorodność prac projektowych,
  • możliwość aktywnego współudziału w dalszym rozwoju i doskonaleniu autorskich systemów prefabrykowanych obiektów mostowych optemARCH, optemFRAME, optemPLATE i murów oporowych optemBLOK,
  • zdobycie niezbędnego doświadczenia i wymaganego stażu do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kompetencji,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • w perspektywie czasu możliwość połączenie pracy w biurze projektowym z pracą w wykonawstwie.

Oferty wraz z życiorysem (format pdf) proszę kierować na adres r...@optem.pl Wyświetl e-mail z odpowiednim dopiskiem ref. optemARCH
  Optem jest firmą projektowo–wykonawczą.
Działamy w branżą inżynierską - od projektowania po wykonawstwo obiektów mostowych, murów oporowych. Jednocześnie oferujemy autorskie systemy prefabrykowanych obiektów mostowych optemARCH i murów oporowych optemBLOK.
Realizujemy prace od fazy projektowej po kompleksowe wykonawstwo .

W skład Firmy Optem wchodzą:
  • Biuro Projektowe (Działy Projektowania Obiektów Inżynierskich, Obiektów Kubaturowych i Geotechnika)
  • Dział Realizacji Inwestycji
  • Dział autorskich technologii (optemBLOK, optemARCH, optemFROG, optemTANK)
Więcej informacji o firmie na stronach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
058346... Zadzwoń
r...@optem.pl Wyświetl e-mail
Optem
Adres
Gdańsk
Grota Roweckiego 12
Ważne jeszcze 22 dni (do 20.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
583-294-60-78
optem.pl/home.html
  • Numer ogłoszenia: 62539022
  • Data wyróżnienia: 22 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 17 maja 2019
  • Aktualizacja: 5 maja 2020
  • Wyświetleń: 3 829
  • Wyświetleń na liście: 148 752
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS