Ogłoszenie nieaktualne

Projektant wentylacji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Infrastruktura,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem Naszej Firmy, poszukujemy:
PROJEKTANTA WENTYLACJI
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie koncepcji instalacji wentylacyjnych, a przy wsparciu zespołu projektantów oraz asystentów dokumentacji technicznej,
  • Branie udziału w analizach oraz tworzeniu modeli energetycznych uwzględniających nowe trendy w projektowaniu,
  • Ewentualne prowadzenie uzgodnień z Inwestorem, reprezentowanie firmy na zewnątrz, prowadzenie rozmów technicznych i projektowych,
  • Aktywna współpraca z zespołem realizacyjnym oraz Generalnym Wykonawcą,
Nasze wymagania:
  • Uprawnienia budowlane branży sanitarnej bez ograniczeń,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość technik projektowania w technologii BIM (w programie REVIT)
  • Chęć nauki i rozwoju, sumienność, uczciwość, umiejętność pracy zespołowej,
  • Mile widziane – prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy:
  • Możliwość dynamicznego rozwoju osobistego, poprzez wielobranżową i innowacyjną organizację firmy oraz szkolenia,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • Zaawansowane narzędzia do pracy na zajmowanym stanowisku,
  • Otwartość na pomysły i inicjatywy współpracowników,
  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji.
Informacje o firmie
INDUSTRIA to firma, skupiająca specjalistów z obszarów architektury, technologii, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz urbanistów i projektantów branży drogowej. Naszą kadrę zarządzającą stanowią absolwenci najlepszych polskich i europejskich uczelni. Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej (w szczególności obiektów służby zdrowia), obiektów przemysłowych i rafineryjnych oraz obiektów mieszkalnych. Nasze projekty powstają w oparciu o technologię Building Information Modeling, którą wykorzystujemy wielobranżowo. Projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Aktualizacja: 25.03.2024