Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Medyczny

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
- rozwój sprzedaży na terenie województwa pomorskiego
- budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie
- budowanie i umacnianie wizerunku firmy

Nasze wymagania:
- doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży stomatologicznej/medycznej
- bardzo dobra ogranizacja pracy własnej, samodzielność
- łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami
- prawo jazdy kat.B
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- lojalność i uczciwość

To oferujemy:
- umowę o pracę
- kompleksowy program wdrożenia
- interesujące samodzielne stanowisko
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- prywatna opieka medyczna

Informacje o firmie
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firm: MELAG, ENBIO, RITTER DENTAL, SEILER.
medicalbs.pl

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, iż: 1) Administratorem pani danych osobowych jest Medical Business Solutions z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 107E/U1 2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu zatrudnienia i nie będą udostępniane innym podmiotom, 3) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.

Aktualizacja: 24.03.2024