Przewoźnik - odbiory nadań

powrót do listy
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 16 dni temu

InPost - jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom i Pracownikom.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewoźnik - odbiory nadań

Zadania:
To praca od poniedziałku do czwartku.
Praca polega na obsłudze przesyłek nadaniowych od Klientów. Dla przykładu obsługa 5-6 klientów w godzinach od 10:00 do 15:00.
Praca w okresie listopad – grudzień.

Oferujemy Tobie:
- Atrakcyjny system wynagrodzeń.
- Partnerskie relacje w biznesie
- Stawkę ryczałtową w zależności od odległości od oddziału w Pruszczu Gdańskim.

Oczekujemy:
- Auta 8-10 MPL lub BUS L4.
- Własnej działalności gospodarczej
- Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone przesyłki

Prosimy o dodanie klauzuli:

Administratorem danych osobowych jest Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków (dalej także jako Administrator). Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych zawieranych przez:- Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 679310791 8- InPost S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 679308762 4- Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 678288178 4- InPost Finanse Sp. Z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP 678-28-32-04 7.oraz przez inne spółki powiązane kapitałowo z powyższymi spółkami oraz podmioty będące podwykonawcami wyżej wymienionych podmiotów.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 2 lat od dnia wpłynięcia aplikacji.Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Integer Group Services Sp. z o. o. ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Integer Group Services Sp. z o. o., w szczególności za pośrednictwem adresu e-mail: dane_osobowe(at)grupainteger.pl.Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.Więcej informacji na temat naszej Polityki Transparentności dostępne na naszej stronie www.
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 16 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
575317... Zadzwoń
r...@inpos... Wyświetl e-mail
InPost V-GDNS1
Adres
Pruszcz Gdański
Zastawna 25
Ważne jeszcze 0 dni (do 23.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Pruszcz Gdański
Ulica i nr
Zastawna 25
NIP
6793107918
twoj.inpost.pl/
  • Numer ogłoszenia: 62976794
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 24 października 2019
  • Wyświetleń: 922
  • Wyświetleń na liście: 27 955
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS