Senior Perl Developer

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 29 października 2017

Jesteśmy małą, działającą szybko, innowacyjną firmą pełną ludzi, których pasjonuje współczesna informatyka. Rozwijamy się w szybkim tempie i w związku z tym poszukujemy kreatywnych i inteligentnych osób z entuzjastycznym i radosnym nastawieniem do wykonywanej pracy. W zamian oferujemy miłe, choć "zapracowane" środowisko, w którym każdy ma możliwość wnoszenia swojego wkładu w sukces firmy.

FRONTEND DEVELOPER

Poszukujemy mądrych samomotywujących się twórców oprogramowania, którzy mogliby dołączyć do naszego naprawdę wyjątkowego zespołu developerów. Niezbędna jest znajomość języka Perl oraz Python.

O TOBIE

* dbasz o jakość oprogramowania, pasjonuje Cię to co robisz, a przejawia się to bardziej w Twoich czynach niż w pompatycznych deklaracjach zapisanych w CV
* umiesz dobrze projektować oprogramowanie i swobodnie rozmawiać na wiele tematów, ponieważ masz bogate doświadczenie, dużo czytasz i wiele eksperymentujesz
* programowanie jest dla Ciebie czymś więcej niż zwykłą pracą

ROLA

Nasz zespół jest wielofunkcyjny i mają dużo swobody w działaniu. Będziesz współpracował bezpośrednio z menedżerami produktu i interesariuszami. Wymaga to wielkiej dojrzałości i pracy zespołowej. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy się do tego nadaje, ale też wierzymy, że jest to najlepszy sposób na tworzenie dobrego oprogramowania. o
W trosce o ciągłe poprawianie jakości naszej pracy regularnie stosujemy programowanie w parach, refaktoryzację oraz piszemy testy automatyczne.
Nie jesteśmy jednak doskonali i szczerze się do tego przyznajemy; mamy przed sobą wiele problemów do rozwiązania i długa drogę do doskonałości.

TECHNOLOGIE, KTÓRYCH UŻYWAMY

Naszą podstawową platformą programistyczną jest Perl oraz Python, ale stosujemy także inne języki oraz technologie (m.in. C++). Oto lista obecnie stosowanych przez nas technologii (nie jest to lista zamknięta):
- Arch, Debian Linux
- Python, Perl, Javascript, C++.
- MariaDB, Nginx
- Gitlab
- RabbitMQ
- Jira

Wspieramy też ruch open source. Nasze projekty można zobaczyć na naszym koncie Github.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego produktu: iceretail.pl
 
Posbit.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Zwycięstwa 96/98 
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Informatyka / Programowanie
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
  • Numer ogłoszenia: 60902538
  • Data wyróżnienia: 21 listopada 2017
  • Data wprowadzenia: 29 października 2017
  • Aktualizacja: 31 października 2017
  • Wyświetleń: 485
  • Wyświetleń na liście: 37 065
zgłoś do moderatora