Specjalista do spraw administracyjnych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko
Asystent Spedytora
Nr ref. 83/09/2020
Miejsce pracy: Gdynia
Od kandydatów oczekujemy:
·        Ukończonych studiów kierunkowych o specjalizacji spedycja / logistyka
·        Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Pakiet Office)
·        Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
·        Proaktywnego nastawienia do powierzonych zadań
·        Dobrej organizacji pracy i skrupulatności
·        Otwartości nazdobywanie nowej wiedzy
·        Mile widziana znajomość programów spedycyjnych
Twoje zadania:
·        obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych
·        monitoring obsługiwanych zleceń spedycyjnych
·        rozbudowywanie bazy klientów
·        sporządzanie raportów i zestawień
·        przygotowywanie dokumentacji transportowej
·        dbałość o terminowość przyjętych zleceń
Możemy Ci zagwarantować:
·        pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
·        stabilne warunku zatrudnienia
·        partnerskie podejście w relacji pracodawca – pracownik

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 17 godzin temu
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 7 dni temu
p...@perfe... Wyświetl e-mail
Perfect Consulting
Adres
Gdynia
Ważne jeszcze 7 dni (do 30.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Nazwa zobowiązuje – dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę - Perfect Consulting . Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami Oferujemy najnowsze...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13
NIP
958-019-30-54
perfectconsulting.pl
  • Numer ogłoszenia: 63829891
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Aktualizacja: 18 października 2020
  • Wyświetleń: 913
  • Wyświetleń na liście: 29 615
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku