Specjalista ds. BHP

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Bhp
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 20 dni temu

Cześć! Specjalisto, Specjalistko, 

Szukasz elastycznej współpracy i zleceń w zakresie BHP?
Posiadasz doświadczenie w nadzorach na budowach?
Lubisz prowadzić szkolenia?

W związku z dużą liczbą nowych inwestycji budowlanych, które rozpoczynają nasi klienci poszukujemy osób do współpracy w pełnym i/lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
Oferujemy zlecenia w postaci nadzoru na budowach w formie od 1 do 5 dni w tygodniu (8-10h dzień) oraz pojedynczych kontroli a także szkoleń wstępnych i okresowych na terenie Trójmiasta

Jeżeli posiadasz doświadczenie i znasz się na swojej pracy to wyślij nam swoje CV a na pewno zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki - płacimy naprawdę dobrze, ale oczekujemy realnego zaangażowania w pracę a nie przeglądania internetu.

Przede wszystkim atutem jest prowadzenie przez Ciebie firmy - rozliczenie na podstawie faktury, ale rozważymy też umowę o pracę lub zlecenie.

Obecnie nadzorowane budowy to: budowy osiedli mieszkaniowych, inwestycje przemysłowe (przemysł ciężki), firmy wiatrowe, prace specjalistyczne.
Szkolenia prowadzimy również po angielsku i rosyjsku dlatego jeżeli znasz dobrze któryś z tych języków na pewno to docenimy.

Napisz do nas i określ swoją dostępność oraz oczekiwane zarobki za 1h lub dzień dyspozycyjności wraz z krótkim opisem w CV co dotychczas udało Ci się zrobić w BHP. 

Mamy fajny zespół oraz biuro w samej Ergo Arenie z widokiem na morze i scenę podczas koncertów :) Zapraszamy do współpracy! 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63315982
  • Data wyróżnienia: 20 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 11 marca 2020
  • Wyświetleń: 485
  • Wyświetleń na liście: 8 136