Specjalista ds. Kontroli i Serwisu

Ogłoszenie mini
Gdynia Kamienna Góra
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13
Specjalista ds. Kontroli i Serwisu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 67/05/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne  warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Adekwatne wynagrodzenie względem doświadczenia
  • Dodatkowe benefity m.in. Medicover, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie do zajęć sportowych

Zakres zadań:•      przyjmowanie, rejestrowanie i weryfikowanie pod względem zasadności usterek ujawnionych w trakcie odbiorów, w okresie gwarancji i w ramach rękojmi
•      ustalanie zakresu odpowiedzialności wykonawcy i występowanie z wnioskami o zgodne z umowami usuwanie usterek i wad wraz z kontrolą prowadzonych prac
•      przygotowywanie zleceń na usunięcie zgłoszonych usterek i wad wraz z dopilnowaniem stosownej odpowiedzialności materialnej wykonawcy odpowiedzialnego za ujawnione usterki;
•      weryfikowanie poprawności wystawianych faktur za prace mające na celu usuwanie usterek i wad, bieżące kontrolowanie stanu wykorzystania kaucji gwarancyjnych wykonawcy
•      uczestniczenie w cyklicznych przeglądach osiedli w celu kontrolowania stanu technicznego obiektów oraz oceny funkcjonalności zastosowanych rozwiązań projektowych w trakcie eksploatacji nieruchomości
•      sporządzanie bieżących i okresowych raportów
•      wykonywanie przedsprzedażowej kontroli nieruchomości pod względem zgodności z przepisami budowlanymi, standardami i procedurami firmy
•      koordynowanie prawidłowości przygotowania lokalu do przekazania Klientowi wraz z jego wydaniem
Kryteria rekrutacji:·        wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo lub pokrewne
·        minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
·        praktyczna znajomość przepisów techniczno-budowlanych
·        umiejętność prowadzenia korespondencji i sporządzania dokumentacji biurowej
·        kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania nietypowych problemów i poszukiwania nowych rozwiązań
·        znajomość programów AutoCAD, MS Office
·        dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów
·        inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności
·        prawo jazdy kat. B