Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie mini
Gdańsk Przedstawiciel handlowy Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 63/05/2024/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 25 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Obszar pracy: Gdańsk

Oferujemy:
•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•    atrakcyjny system wynagradzania (podstawa plus premie zależne od wypracowanego wyniku – bez sufitu)
•    wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon i samochód służbowy do użytku prywatnego)
•    duży zakres samodzielności i możliwości realizowania własnych pomysłów
•   benefity: ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, paczki świąteczne, kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
•    udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w niezbędną wiedzę na danym stanowisku)
•    możliwość pracy w projektach ogólnofirmowych oraz rozwoju w strukturach firmy

Zakres zadań:
•    Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie bieżących relacji z klientami
•    Realizowanie celów sprzedażowych
•    Profesjonalna obsługa klientów na każdym etapie procesu sprzedaży
•    Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów, usług, cen i dostępności
•    Pomoc klientom w doborze produktów i usług
•    Negocjowanie warunków sprzedaży i cen z klientami
•    Monitorowanie trendów rynkowych, działań konkurencji i potrzeb klientów
•    Tworzenie planów sprzedażowych i raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego
•    Zarządzanie zamówieniami klientów i koordynowanie dostaw

Kryteria rekrutacji:
•    2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług z sektora budowlanego
•    Znajomość różnych technik sprzedaży  i zastosowanie ich w praktyce
•    Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i osiąganiu korzystnych dla firmy i klienta rozwiązań
•    Dobra organizacja czasu
•    Umiejętność nawiązania rozmowy z klientem i budowanie stałych relacji
•    Umiejętność reagowania i radzenia sobie z obiekcjami

Aktualizacja: 21.06.2024