Specjalista ds. Rekrutacji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu!
Firma, prężnie rozwijająca się na rynku, poszukuje zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacyjnego, w tym opracowywanie ogłoszeń, selekcję kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i dostosowania strategii pozyskiwania talentów.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz dbanie o ich pozytywne doświadczenia związane z procesem rekrutacji.
  • Analiza trendów rynkowych związanych z rekrutacją i proaktywne wprowadzanie nowatorskich rozwiązań.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji.
  • Znajomość aktualnych trendów na rynku pracy i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się potrzeb.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do pozyskiwania talentów.
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych.
  • Znajomość języka Ukraińskiego i/lub Rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole, gdzie doceniamy pomysły i innowacje.
  • Praca od 7:00 do 15:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
  • Służbowy laptop oraz telefon do celów służbowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie liczy się zaangażowanie i wkład każdego pracownika.
Jeśli jesteś gotów(-a) dołączyć do naszej ekscytującej podróży rozwoju, prześlij swoje CV na adres e-mail: [ukryte] . Dołącz "Specjalista ds. Rekrutacji" jako temat wiadomości.

Aktualizacja: 05.04.2024