Specjalista ds. sprzedaży energii

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla naszego Klienta poszukujemy:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY ENERGII

Twój zakres obowiązków:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, zbieranie rekomendacji i obsługa stałych klientów
  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż rozwiązań energetycznych,
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami,
  • Realizowanie celów sprzedażowych i raportowanie efektów swoich działań,
  • Ścisła współpraca z działem wsparcia oraz innymi działami w zakresie prawidłowej realizacji umowy dla klienta,
  • Przygotowywanie kalkulacji finansowych oraz zawieranie umów z klientami biznesowymi,
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów,
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki.
Nasze wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej,
    • Doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane (wszystkiego Cię nauczymy).
  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu,
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe, znajomość technik sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność w organizowaniu własnego czasu pracy,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Pewność siebie,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.
To oferujemy:
  • Pracę w oparciu o system prowizyjny z wysokimi marżami.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych przełożonych
  • Szkolenia oraz możliwość zdobywania nowych umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.