Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • planowanie, organizacja, obsługa szkoleń w tym m.in. przygotowywanie planu i budżetu szkoleń, pozyskiwanie i zakup usług szkoleniowych, przygotowywanie wniosków zamówień publicznych oraz umów),
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą aplikacji, współpraca z lokalnymi urzędami i organizacjami, biurami karier, przygotowywanie i udział w wydarzeniach rekrutacyjnych),
  • wsparcie w organizacji programów stażowych i praktyk, w tym m.in. przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
  • udział w opracowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu programów onboardingowych,
  • zarządzanie benefitami: zapewnienie skutecznego zarządzania pakietem benefitów dla pracowników,
  • organizowanie i obsługa procesu ocen kompetencji,
  • przygotowywanie kwestionariuszy ankiet, przeprowadzanie badań ankietowych, udział w projektach związanych z badaniem zaangażowania, oceną oraz rozwojem pracowników,
  • organizowanie i obsługa procesu dotyczącego postępowań konkursowych na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą,
  • wsparcie w inicjowaniu oraz wdrażaniu projektów HR w odpowiedzi na potrzeby firmy i oczekiwania pracowników,
  • pomoc w projektowaniu interwencyjnych działań edukacyjnych i wspierających wydarzeń edukacyjnych,
  • pozyskiwanie zewnętrznych środków na szkolenia i działania edukacyjne,
  • współpraca przy tworzeniu planu zatrudnienia,
  • tworzenie i nadzór nad procedurami z zakresu ZZL,
  • raportowanie wskaźników HR, przygotowywanie raportów z przeprowadzanych ankiet/badań/zadań,
  • ścisła współpraca z Z-cą DN. ds. Personalnych oraz Działem Spraw Pracowniczych.

Poszukujemy osób które spełniają poniższe wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z obszarem ZZL),
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ZZL,
  • doświadczenie w obsłudze systemów ATS oraz innych narzędzi wykorzystywanych w procesie rekrutacji,
  • znajomość języka angielskiego (obsługa anglojęzycznych praktykantów/stażystów, przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość prawa pracy i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w odniesieniu do działań w obszarze ZZL,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym zadań z dużą liczbą dokumentów,
  • nastawienie na ścisłą współpracę w zespole i realizację wspólnych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dbałość o szczegóły, terminowość, inicjatywa.

Mile widziane:
  • ukończone kursy/szkolenia z obszaru ZZL,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu projektów HR,
Korzyści z pracy u  nas:
  • zyskasz  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • benefity:

  1. dodatek za wysługę lat,
  2. Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  3. kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  4. możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport).

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 26.04.2024