Specjalista działu zakupy samochodów nowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Zakupy,
Zarządzanie flotą
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pełna nazwa stanowiska na okresie próbnym Specjalista ds. zakupu pojazdów

miejsce pracy: Gdynia Śródmieście

forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inne wedle preferencji
wynagrodzenie: 5000 zł podstawa + premia od dostarczonych samochodów
Przez pierwsze 3 miesiące premia gwarantowana na okresie wdrożeniowym.

Obowiązki:
- Organizowania zakupów flotowych nowych samochodów
- Organizacja transportów
- Utrzymywanie relacji z dealerami
- Współpraca z działem administracji i innymi pracownikami działu zakupów.
- Współpraca z działem handlowym

Od kandydata wymagamy:
- Doświadczenia w branży sprzedaży samochodów i zamawiania samochodów,
- Umiejętności oceny atrakcyjności oferty zakupu oraz porównywania jej z rynkiem

- Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
- Skrupulatności,

Mile widziane osoby które:
- Są bardzo zaangażowane
- Mają umiejętności administracyjne i zarządzania własnym czasem.

Gwarantujemy:
- Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Odpowiednie warunki do pracy,
- Wdrożenie potrzebne do pracy,
- Możliwość awansu,
- Możliwość skorzystania z karty Multisport,
- Możliwość płatnych nadgodzin.

Prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres mailowy [ukryte]

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną przed rozmową rekrutacyjną.

2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Ciebie na rozmowę do naszej siedziby w Gdyni.

3. Po pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie powiedzieć Tobie czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie
Car Lease Polska to firma w której stawiamy na jakość obsługi klienta. Tworzymy firmę, aby zarabiać pieniądze i dbamy o wspólne zadowolenie z pracy. Zależy nam na przyjaznej atmosferze i skutecznie realizujemy nasze założenia. Zapraszamy, poznaj nas oraz dołącz do naszego zespołu jeżeli wspólnie uznamy, że to Twoje miejsce!