Specjalista w dziale ofertowania

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

W związku ze stałym rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą realizacji, PBC Sp. z o.o. poszukuje do zespołu osób na stanowisko Specjalista działu ofertowania.

Twój zakres obowiązków
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów z projektu;
  • weryfikacja dokumentacji budowlanej w trakcie sporządzania kalkulacji;
  • pozyskiwanie cen i wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców;
  • branie udziału w procesie przetargowym, w rozmowach technicznych, analizowanie otrzymanych ofert;
  • tworzenie i egzekwowanie harmonogramu ofertowania w uzgodnieniu z działem handlowym;
  • tworzenie obmiarów powykonawczych i przedmiarów w oparciu o wizje lokalne na budowie;
  • weryfikacja i tworzenie dokumentacji po podpisaniu umowy w celu przekazania do działu realizacji.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • znajomość pakietu Office w a szczególności narzędzia Excel;
  • wykształcenie kierunkowe np. technik budownictwa lub/i inżynier budownictwa;
  • znajomość i obsługa programu AutoCad;
  • znajomość technologii i procesów budowlanych branży konstrukcyjno-budowalnej;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz jej analiza;
  • mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej i elektrycznej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
To oferujemy:
  • praca u generalnego wykonawcy robót budowlanych;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego z pakietem medycznym oraz karty Multisport;
  • spotkania integracyjne;
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień;
  • praca z zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu;
  • udział w interesujących projektach;
  • miła atmosferę w pracy.
Prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy: [ukryte] tytułem "Dział Ofertowania".
Informacje o firmie
PBC Sp. z o.o. jako filar Grupy PBC jest prężnie rozwijającą się firmą z sektora branży budowlanej. Realizujemy i nadzorujemy projekty budowlane o szerokim spektrum działania.

Marka PBC stale się rozwija i tworzy kolejne gałęzie naszej grupy. Obecnie działamy w sektorze: realizacji budowalnych, branży metalurgicznej, prefabrykacji stali oraz obrotu nieruchomościami i rynku deweloperskiego.

Firma to ludzie, to oni tworzą tę profesjonalną markę. To ich rękoma realizujemy marzenia inwestorów. Szacunek dla siebie i do naszych partnerów inspiruje nas każdego dnia. Zaufanie naszych Inwestorów jest podporą naszego sukcesu i kluczem do partnerstwa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Aktualizacja: 26.03.2024