Specjalista/specjalistka ds. zakupów

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Zakupy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych i zapewnienie dostępności materiałów do produkcji,
  • Tworzenie zamówień i dbanie o ich jakościową i terminową realizację,
  • Tworzenie zapytań ofertowych,
  • Negocjowanie cen i warunków zakupu towarów,
  • Pozyskiwanie nowych dostawców,
  • Współpraca z działami Kontroli Jakości, Handlowym oraz Magazynem,
  • Udział w projektach wdrożeń nowych produktów.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów (jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia),
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dostawcami i płynne budowanie relacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Proaktywność, komunikatywność, postawa „can do attitude”,
  • Mile widziana znajomość rynku suplementów diety, kosmetyków, medykamentów.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • praca w małym, zgranym zespole,
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Dostarczamy wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne oraz chemię gospodarczą dla klientów Europy północnej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. zakupów